PŘEČTĚTE SI:

Galerie a video návody

Vzorníky barev
Vzorníky barev

O nás

Firma Rubio Monocoat CZ/SK s.r.o. působí od roku 2010 v České Republice a na Slovensku jako oficiální zástupce společnosti N.V. Muylle-Facon S.A., Ambachtenstraat 58, Izegem, Belgie. 

Historie firmy Muylle-Facon sahá až do roku 1906, kdy byla založena a vyráběla vysoce kvalitní kyty a tmely pro dřevozpracující firmy a sklenáře. Postupem času se výroba rozšířila i na stavební chemii se zaměřením na materiály odolné vůči vodě, zejména vodotěsné nátěrové hmoty a tmely používané ve stavebnictví. V roce 1962 byla představena první řada výrobků zaměřených na ošetření dřeva a jeho ochranu proti povětrnostním vlivům. Jednalo se o výrobky Teintécire, Boizaneuf a Ciraneuf.

Během doby se díky úzké spolupráci mezi firemní laboratoří a týmem obchodníků podařilo vyvinout unikátní jednovrstvý systém na ochranu dřeva: oleje Rubio Monocoat.

V současné době jsou produkty Rubio Monocoat uznávané pro svou kvalitu a přístupnou cenu odborníky z dřevozpracujícího průmyslu po celém světě. Obchodní síť pokrývá celý vyspělý svět od Austrálie přes Evropu po USA.

Kde nás najdete:

Adresa a kontakty na obchodní kancelář a vzorkovnu:

Rubio Monocoat CZ/SK s.r.o.                    
Jízdecká 110                                      

288 02 Nymburk                                              

Česká Republika

IČ 276 13 933

DIČ CZ27613933

tel: 605 191 027 - obchodní oddělení, účtárna

tel: 605 191 021 - technické oddělení

Otevírací doba:

Běžně jsme k zastižení na výše uvedené adrese v pracovní dny od 8 do 15,30 hod., ale vzhledem k tomu, že často probíhají školení pracovníků v naší vzorkovně nebo i přímo u zákazníků, doporučujeme před naplánováním návštěvy naší provozovny nejprve zavolat a domluvit si schůzku. 

Mapa Jízdecká 110, Nymburk