Naše firma působí od roku 2010 v České Republice a na Slovensku jako oficiální obchodní zastoupení výrobce olejů Rubio Monocoat - firmy Muylle-Facon BVBA, Ambachtenstraat 58, Izegem, Belgie.

Historie firmy Muylle-Facon sahá až do roku 1906, kdy byla založena a vyráběla vysoce kvalitní kyty a tmely pro dřevozpracující firmy a sklenáře. Postupem času se výroba rozšířila i na stavební chemii se zaměřením na materiály odolné vůči vodě, zejména vodotěsné nátěrové hmoty a tmely používané ve stavebnictví. V roce 1962 byla představena první řada výrobků zaměřených na ošetření dřeva a jeho ochranu proti povětrnostním vlivům. 

Během doby se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a týmem odborníků z oblasti dřevozpracujícího průmyslu podařilo vyvinout unikátní jednovrstvý systém na ochranu dřeva: oleje Rubio Monocoat.

V současné době jsou produkty Rubio Monocoat uznávané pro svou kvalitu a přístupnou cenu odběrateli po celém světě. Obchodní síť pokrývá 80 zemí od Austrálie přes Asii a Evropu po USA.