PŘEČTĚTE SI:

Galerie a video návody

Vzorníky barev
Vzorníky barev

PRODEJ PALUBEK I ŘEZIVA 

V rámci optimalizace cen nedržíme v ČR skladem veškerý sortiment a dostupné rozměry, ale používáme takřka neomezených skladových možností našich partnerských firem v Belgii a Holandsku, kde si necháváme vyrobit obvyklé i neobvyklé  formáty obkladových palubek, hoblovaných hranolů nebo řeziva dle požadavků našich zákazníků. Dodací lhůty jsou obvykle 2-3 týdny - kvalita prvotřídní.

CENOVÁ NABÍDKA: V případě zájmu o cenovou nabídku nás můžete kontaktovat ZDE - stačí sdělit preferovaný formát obkladu a požadované množství.
Ceny suroviny dovážené z Kanady se během roku mění v závislosti na vývoji dodavatelských cen a měnových kurzů. Na konečnou cenu obkladových materiálů má také vliv velikost objednávky, požadované délky palubek a případně další specifika - pro Vaše potřeby Vám ušijeme nabídku na míru tak, aby byla pro Vás co nejvýhodnější.

WRC palubkyWRC palubky

MONTÁŽ DŘEVĚNÝCH FASÁD, ALTÁNŮ A PERGOL

Zákazníkům, kteří požadují s dodávkou obkladových materiálů i odbornou montáž na stavbě, doporučíme správný stavební postup, případně  spolehlivou firmu, která stavbu provede v perfektní kvalitě. Detaily poskytneme na požádání telefonicky nebo emailem.

WRC altán

Západní červený cedr neboli Western Red Cedar neboli Thuja Plicata:

Pod těmito názvy lze nalézt jednu z nejkvalitnějších dřevin na světě, kterou můžeme použít při výstavbě domů, altánů, pergol, saun - prostě všude tam, kde je  požadována co nejvyšší odolnost proti povětrnostním vlivům a tvarovým změnám při velmi nízké váze konstrukce a exkluzívním vzhledu dřeva s nádhernou kresbou bez suků či vytékající pryskyřice.

Palubky PureCedar jsou vyráběny z čistého nesukatého materiálu, který odpovídá kvalitativnímu zařazení do třídy No. 2 Clear and Better podle kanadských norem. Podle tohoto zatřídění se palubky smějí vyrábět pouze z prvotřídního řeziva bez výskytu suků či prasklin na pohledové straně. Norma povoluje pouze minimální výskyt malých pevně zarostlých součků v počtu 1-2 ks na m2 materiálu. Praxe ukazuje, že naprostá většina palubek Pure Cedar je dodávána v čisté kvalitě bez suků. Pokud jde o barvu cedrového dřeva, tak tam je přirozený výskyt barevných odstínů přecházejících od krémově světlehnědé přes medovou až po tmavší rudohnědé zabarvení. Velmi často se vyskytují různé barevné odstíny i na jedné palubce, což dodává finálním projektům naprosto unikátní a tolik ceněný vzhled, kdy žádná dřevěná fasáda nebude stejná, jako jiná v sousedství. 

Produkty ze západního červeného cedru vystavené povětrnostním vlivům není nutné chránit před hnilobou žádnými nátěry jako jiná dřeva, povrch časem získá stříbrošedou patinu a dál už nijak degradovat nebude. Pokud se však rozhodneme šednutí povrchu vyhnout, můžeme na povrch nanést ochrannou vrstvu oleje Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector v některém z mnoha  barevných odstínů. Exteriérový olej Rubio Monocoat je vyroben na přírodní bázi bez obsahu vody či rozpouštědel, zachovává přírodní vzhled dřeva, neloupe se a snadno se po letech obnovuje bez nutnosti broušení povrchu.

Naše výrobky pocházejí z kontrolované těžby dřeva v Britské Kolumbii z atlantického pobřeží Kanady. Jenom zde mají stromy takové přírodní podmínky, aby mohly dorůstat v takovém množství, v jakém probíhá těžba, což znamená nevyčerpatelnou zásobu tohoto vynikajícího stavebního materiálu. Původ řeziva vždy můžeme doložit certifikátem FSC.

FSC


STANDARDNÍ PROFILY OBKLADOVÝCH PALUBEK:

Rhombus 18 x 140 mm

Švédský profil

Švédský profil

Sponning

a mnoho dalších...