Poslední příspěvky

NOVINKA! Rubio WoodCream

2060 Zobrazení

Nový voskový nátěr na dřevo s vynikajícími vlastnostmi

Jsme rádi, že i přes rok trvající složitou dobu spojenou s pandemií covid-19 dokázali naši odborníci v Rubio Monocoat dotáhnout do konce vývoj nového produktu, po kterém volali naši zákazníci, a to nátěr na dřevo v exteriéru v sytých barvách a s dlouhodobou schopností dřevo chránit. Nejnovější přírůstek do naší řady ochranných nátěrů vhodných do venkovního prostředí zachová přirozenou krásu dřeva u nových staveb, ale může i vdechnout nový život starším konstrukcím, které už něco pamatují – RUBIO WOODCREAM.

 

Rubio WoodCream je prostě jiný

Rubio WoodCream není obyčejnou barvou na dřevo nebo lakem, ale jedná se o hustý krém na bázi vosku, který byl vyvinutý speciálně pro maximální možnou ochranu dřeva, a to speciálně pro svislé konstrukce. Pomocí nové technologie jsme u tohoto produktu dosáhli unikátních vlastností: ošetřený povrch je po aplikaci hydrofobní (odpuzuje vodu), prodyšný a samočistící. Kapky vody se po dešti na povrchu neudrží, ale stékají po povrchu dolů a s sebou berou miniaturní nečistoty a prachové částice. Voda se nevsakuje do dřeva, ale povrch zůstává prodyšný, není uzavřený, což prodlužuje jeho životnost.

Jde o technologii použitelnou jak na naši malou branku v zahradě, tak na velké projekty komerčního typu.

 

Je radost s tím pracovat

Díky krémové struktuře a hustší konzistenci se s produktem Rubio WoodCream výborně pracuje, snadno se nanáší štětcem na svislé povrchy, protože nestéká a nekape, skvěle se roztírá. Jedním z cílů bylo přinést na trh produkt, který bude možné použít na prakticky každý druh dřeva nových konstrukcí, ale i při renovacích starých nátěrů bez nutnosti jejich odstraňovaní  broušením, či opalováním.

 

Pastva pro oči

Máte o povrchové úpravě dřeva svojí vlastní představu? Není problém, naši experti vyvinuli Rubio WoodCream ve třech barevných řadách a každá z nich obsahuje 9 barev. Ty se dají v případě potřeby navzájem míchat. Pro dosažení přirozeného vzhledu dřeva stačí dřevo chránit pouze jednou vrstvou nátěru, ale pokud chcete dosáhnout extra syté barvy, můžete na dřevo nanést i několik vrstev, až dosáhnete požadovaného barevného efektu.

Pokud jste i vy, tak jako my, velkými milovníky dřeva, můžete díky Rubio WoodCream dosáhnout úžasných výsledků tím, že si s barvami opravdu pohrajete. Je pro vás náš barevný odstín příliš sytý? Máme pro vás řešení: Rubio WoodCream Softener je určený k přimíchání do barvy a tím dojde ke zvýšení transparentnosti výsledného barevného odstínu. Tímto způsobem můžeme například dosáhnout u nového dřeva vzhledu dřeva starého. Stačí vybrat některý z šedých odstínů řady Grey Collection a přimíchat Rubio WooCream Softerner v požadovaném množství.

 

Snadná údržba

Díky jedinečným vlastnostem Rubio WoodCream můžeme zaručit trvalou ochranu dřeva, která se nebude loupat. V závislosti na zvolené barvě, druhu dřeva a orientaci vůči světovým stranám vydrží ochranný nátěr svislých konstrukcí funkční po dobu 5-10 let. Na renovaci pak lze použít stejný produkt, aniž by bylo nutné starý nátěr odstraňovat – je to prostě snadné.

WoodCream

Komentovat

Pokud chcete zanechat komentář, přihlaste se