Poslední příspěvky

Konečně na Instagramu!

2058 Zobrazení

Ještě nedávno se o nás říkalo, že jsme jediní, kdo ještě není na Instagramu. Zřejmě to byla pravda, ale byl jsem na to náležitě hrdý - bez sociálních sítí se přece dá docela dobře žít a času máme všichni málo, tak proč se o něj ještě dělit s nějakým Facebookem či Instagramem, že.
Časem, protože mám trochu delší vedení, jsem dospěl k tomu, co ti přede mnou – žít se bez nich dá, ale podnikat je třeba s nimi. Před Facebookem jsme v tuto chvíli dali přednost Instagramu, protože v naší profesi jde hodně o vizuální stránku věci. Naším záměrem není  tuto platformu používat primárně pro prezentaci našich produktů, ale zejména vyhovět přáním mnoha našich zákazníků nejen z řad konečných uživatelů dřevěných produktů, ale také architektů, designerů či výrobců. Těm všem se budou hodit obrázky realizací, při kterých byly použity oleje Rubio Monocoat ať už to byl interiér nebo exteriér.

Vzhledem k tomu, v kolika barevných variantách si můžete oleje Rubio Moonocoat pořídit, je to jistě požadavek pochopitelný. Jenom připomenu: Oil Plus 2C (pro interiér) je v nabídce v 54 barvách a pro Hybrid Wood Protector (exteriér) pak celkem ve 20 odstínech.  

Prostřednictvím Instagramu budeme tedy pravidelně zveřejňovat zajímavé realizace, které se k nám dostávají od našich partnerů nejen v Česku ale také od členů rodiny Rubio Monocoat z celého světa. Třeba v nich i vy najdete inspiraci nebo se vám zalíbí nějaká barevná kombinace, kterou pak použijete při plánování vašeho vlastního projektu.

VÝZVA

Při této příležitosti bychom rádi nabídli i možnost prezentace vašich vlastních produktů či projektů s tím, že jedinou podmínkou pro zařazení na náš Instagram je použití některého z olejů Rubio Monocoat se stručným popisem použitého materiálu, typu produktu Rubio Monocoat a barevného odstínu. Posílejte prosím pouze kvalitní fotografie v rozlišení 300 dpi.

V popisku rádi uveřejníme i odkaz na vaši firmu, aby vás případní zájemci o spolupráci mohli rovnou kontaktovat.  

Bude nás těšit, pokud třeba touto cestou najdete toho svého dodavatele či zákazníka.

Zařazeno do: Rubio ve světě

Komentovat

Pokud chcete zanechat komentář, přihlaste se